| WarriorCat a întrebat:

Vreau sa imi vopesc bretonul in albastru(nu permanent) dar nu stiu cu ce. Se poate cu acoarele? Daca nu, ceva usor si ieftin pentru a imi vopsi parul?

Răspuns Câştigător
| LostInPark a răspuns:

Hai ca deja ne tiganim la fundita straight face

14 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Daca vrei "albastru pur" va trebui sa-l decolorezi. Si numai la un salon ti-ar putea nimeri nuanta.
Acuarele? Cred ca glumesti! laughing)

| WarriorCat explică (pentru Peridava):

Pai da, acuarele.

| WarriorCat explică:

Vreau sa fie albastru pur; clar nu gen d-ala chior, pus doar pe varfuri nu stiu cum sa spun rolling on the floor)

| LostInPark a răspuns:

Http://www.gotica.ro/......LORAT.html

Iar am salvat pisica, asa-i?

| WarriorCat explică (pentru LostInPark):

Strainu', nu dau eu 25 de lei pentru un tubulet rolling on the floor Si nu are culoarea pe care o vreau, mai bine imi cumpar pizza cu 25 de lei. Ma gandesc daca sa iti dau premiu sau nu.

| WarriorCat explică (pentru LostInPark):

Opa.

| LostInPark a răspuns (pentru WarriorCat):

Asa! Ma duc sa mai combin cateva raspunsuri pe fundite.

| LostInPark a răspuns (pentru WarriorCat):

Hai ca deja ne tiganim la fundita straight face

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Te faci cu nuantatoru'. Se ia la vreo 3 spalari cam asa happy Prietena mea s-a facut big grin Depinde ce culoare ai parul'. La blond iese pur dar la saten iese mai inchis dar se vede! Cauta pe net

| roberta7087 a răspuns:

Eu mi.am facut suvite cu Spray m.a costat 9 lei si m.am facut de 3 ori din el. Dureaza pana la baie

| WarriorCat explică (pentru roberta7087):

De unde l-ai cumparat? De la ce fel de magazin?

| roberta7087 a răspuns (pentru WarriorCat):

Cred ca eu trebuie sa primesc funda -_-

| LostInPark a răspuns (pentru roberta7087):

Ei, hei, hei, hei! straight face
What, what...o luat omu' funda si gata sariti repede sa v-o adjudecati.Stay back, stay back, joia cand ma lasa mama cu dadaca mea ne uitam la filme cu Bruszli, ori Bruce Lee. whatever.

| Andreea0109 a răspuns:

Cauta la farmacie : albastru de metil. E in jur de 3-4 lei si iese la a2a-a3a spalare

| WarriorCat explică (pentru Andreea0109):

O sa imi ajunga pentru breton si daca e si pe l
ateral?