| 1Q a întrebat:

Vreau sa imi vopsesc mustata in negru insa nu am o mustata foarte mare si ma gandeam ce produs imi recomandati ca sa nu mai cumpar o cutia mare de vopsea sa folosesc 2 degete si restul sa trebuiasca sa o arunc, FUNDA

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cremă de gheterolling on the floor

| thisisMirel a răspuns:

Eu te-as sfatui sa nu ti-o vopsesti, dar cum vrei tu.Sa stii ca sunt si cutii de vopsea de par mai mici...Cauta in supermarketuri

| claudytza01 a răspuns:

Vopsea de sprancene neagra...

| 1Q explică (pentru claudytza01):

Imi dai un link de unde sa cumpar

| claudytza01 a răspuns:

Nu stiu link-uri, poti gasi la un supermarket sau hipermarket la raionul cosmetice:*

| QueenG a răspuns:

Pai ideal ar fi sa-ti cumperi o cutie de vopsit par.