| EstiApreciatDacaEstiDiferit a întrebat:

Vreau sa incerc forme noi pentru unghiile mele. Stiti vreun site care sa ma ajute sa imi pot face forme frumoase ale unghiilor? ale mele nu au o forma prea frumoasa, m-am plictisit de ea, si vreau sa vad cum pot sa dau alte forme.
Fundita love struck Va pup

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru Loora):

Multumesc mult. sunt adorabile. ma pasioneaza si modelele pe unghii, foarte mult happy, dar eu ma referam la forma pe care o au, nu la model. Niciodata nu am rusit sa mi le pilesc corect, si unele au o forma mai patratita, altele au forma mai rotunda, altele sunt ovale laughing

| Loora a răspuns (pentru EstiApreciatDacaEstiDiferit):

Aaa... scuze, greseala mea:)! Nu am fost destul de atenta:)

http://www.youtube.com/watch?v=OqXeW97pbL0&feature=related

| NagatoTenseiHD a răspuns:

Sincer mie nu prea imi plac fetele cu unghii. Incearca sa fii mai naturala. Merita sa incerciwinking.

| EstiApreciatDacaEstiDiferit explică (pentru NagatoTenseiHD):

Pai asta si vreau, sa le las naturale, si sa le dau o forma mai frumoasa ca sa arate si ele bine, ca nu au forma, si arata neingrijite laughing