| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incerc sa ma depilez singura acasa, dar nu stiu ce ceara sa procur, care e mai buna si la un pret rezonabil.
cu care ceara e mai usor: fiebinte sau rece? doare la fel cu ambele?

Răspuns Câştigător
| maftei a răspuns:

Eu ma duc la o fata sa ma epilez deci ati recomand ceara calda este mai buna ca cea rece.Cea rece nu se iau toate firele de par si ramane si lipicioasa pe picioare.Sincer daca vrei ceara sa cumperi cumpara de pe net kituri care are ceara calda si ati ei ce aroma vrei tu dar nu ai sa poti sa te faci singura deci trebui sa apelezi la cineva sa te ajute mai ales la picioare la spate.Kiturile acelea te ajunge an jur de 1mil si ceva.Succes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cumpara cutii din`alea cu ceara exact cum are si cosmeticiana care te epileaza.Le gasesti mai peste tot si in centrele mari, o cutie este aproximativ 6 lei si este destula ceara.Succes :*
P.S:Acestea le vei pune la incalzit intr-un ibric cu apa. Deci totul o sa fie la fel ca la salon.

| InsaneDoll a răspuns:

App se zice epilezi nu depilezilaughing
Mai intai invata sa scrii si dupa aia poti sa te "depilezi"laughing
Si ca sa-ti raspund la intrebare: Ceara fierbinte[si normal ca doare pentru ca iti smulge parul din radacinion the phone