| ChocolateDroid a întrebat:

Vreau sa intreb ceva si sunt in pana de idei laughing

Hmm... laughing Ce ati alege dintre stilul emo sau stilul de manelisti? Stiu ca e cam stupida intrebarea big grin

19 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Brrr...Pe nici unul!

Răspuns utilizator avertizat
| Derye a răspuns:

Pentru toti asa-zisii emo (in special pentru. deeyucka): sa fii emo nu inseamna doar sa te imbraci, sa ai freza emo si sa asculti Tokio Hotel.
EMO inseamna EMOTIV, ei se imbraca in negru pentru ca asa simt, se emotioneaza foarte usor si e mai convenabil pentru ei, isi trag parul pe ochi pentru. ca vor sa se ascunda de lume, asculta deathcore, emocore, rock (nu metalica), hardcore (trupe gen: Bring me the horizon, Green Day, 30 seconds to mars, Alesana, Alexisonfire, s. a. m. d) pentru versuri pentru ca le induce o stare specifica.

Degeaba ai freza emo, te imbraci emo, te lauzi ca esti emo, pentru ca un scene kid adevarat imbracat ca un manelist e mai EMO decat tine.
Lumea e plina de wannabe emos pentru ca asa e la moda. Nu sunt emo, nu am freza emo, nu ma imbrac emo (poate ma imbrac emo, dar nu full negru, adica port blugi skinni, port conversi ) pentru curiosi, dar DECAT sa fiu manelist mai bine m'as face emo.

| YoAnNa a răspuns:

Sunt de accord cu Eluveitiewinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pff... m'aş sinucide dacă ar trebui neapărat între astea două

| Helene a răspuns:

As alege mai mult stilu` de manelistilaughingCa nu`mi place cum se imbraca emo`istii si manelistii chiar nu au stil, adica poarta haine normale...

| NinaY a răspuns:

Emo pentru ca am fost emo si e superhappy

| ELD a răspuns:

Mai bine emo decat manelarhappysincer

| Georgianna3723 a răspuns:

Le-aş combina! Imaginează-ţi tu un Emo care ascultă manele! Acum serios, ca stil vestimentar aleg Emo, ca stil muzical nu îmi place nici una, iar ca mod de viaţă aleg manelele. Cei care ascultă manele sunt mai plini de viaţă, mai optimişti, deşi se supraestimează şi se cred buricul Pământului (deşi majoritatea au un singur neuron în cap care se zbate din an în Paşti!), consider ca viaţa unui manelist merită mai de grabă trăită decât cea a unui Emo. Vreau să spun totuşi că nu sunt nici fană manele, şi nici Emo.

| TheOriginalUser a răspuns:

Nu imi vine sa cred ca zic asta dar.cred ca as alege emo decat sa ascult manele mai bine emowinking

| shadovv a răspuns:

Sinucidere...

Răspuns utilizator avertizat
| Lawrence a răspuns:

Stilul EMO. Bine inteleswinking

| thelastc a răspuns:

Stilul "normal"hee hee

| Termopile a răspuns:

Ambele sunt proaste

| IepurasulBrunet a răspuns:

Foarte stupida straight face... dar sa ma gandesc.Nu as alege niciunul dintre aceste stiluri. laughing

| iasminhappypills a răspuns:

Emo...manelele le urasc, le detest, nu pot sa le sufar nici nu pot exprima in cuvinte, ma fac sa regurgitez bleachhh

| mihaela_5389 a răspuns:

Stil vEstimentar=Emo, si la muzica, manelelaughing:X! Dans pe balanslaughing:X! te pupiq scumpa mea>big grin