| helen_8353 a întrebat:

Vreau sa ma duc la salonul Francis Walther[bucuresti, iris mall], sa imi filez parul si sa ma vopsesc.are cineva vreo idee cam cat mar costa?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Destul de mult.

9 răspunsuri:
| rebecca_9144 a răspuns:

In jur de 30 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am coafat pentru o nunta pentru 4 septembrie 2010 la faimosul salon la o anume Geta. Dragele mele coafura nu mi-a rezistat nici macar 2 ore desi a costat o caruta de bani.Este cea mai mare teapa pe care o puteti lua de la acest salon.Pe langa faptul ca aceasta tipa habar nu are de tendinte sau de consultanta desi pretinde ca si-a depasit statutul de "coafeza" spre cel de hairstylist. Au produse proaste desi se lauda ca ar fi de firma.Fixativul se facuse faina in par cand am ajuns la nunta.Va pierdeti, timp, bani si mai ales sanatatea parului vostru. Evitati acest salon dintr-un mall al cartierului Berceni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu eu costa vreo 80 de lei sau 70

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vre-o 250 ron

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da costa 31 de lei tuns si filat 10 lei spalatu 16 lei masca 27 lei aranjatul dar sa stii ca majoritatea fetelor de la salonul situat in grand arena berceni sunt profi iar produsele isi merita bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tund de aproape 2 ani acolo si m-au surprins placut de fiecare data. Bine ca ma tund la o singura persoana si acum au mai venit si 2 fete din franta care stiu sa tund f bine. Recomand cu placere

| urban12345 a răspuns:

Sa stii ca orice ai explica celor de la francis walter tot ca ele fac, in sensul ca daca cumva vrei ceva mai deosebit nu se pricep deloc sa faca. Eu nu recomand acest salon deloc.Nici pentru pret, nici pentru nimic. Habar n-au sa faca.

| Cosac_Nicoleta_1972 a răspuns:

Francis Walther - Auchan Titan - NU mergeti, sunt niste smecheri, iti spun un pret la telefon si la salon este altul, eu am cerut doar un tuns si la casa m-am trezit ca trebuie sa platesc inca 32 lei uscat par (1 minut cu foehn-ul), dar, anterior, cand intrebasem cat costa, nici nu pomenisera ca trebuie sa platesti separat uscat par (oricum parul fusese doar usor umezit cu un pulverizator). In afara de asta, au preturi mari si nu merita, in plus, nu dau bon fiscal.

| Isoveanu_Sorina_1981 a răspuns:

Am pățit Si eu asa, mi s-a spus la telefon ca pentru o decolorare cu tratament Marbon, ma costă în jur de 400 lei Si m-am trezit la casă ca am de plătit 560. oricum nu coincid preturile de pe site cu ce e în salon.Asta se întâmpla în Auchan titan.