| denisadeniiiii a întrebat:

Vreau sa ma fac bruneta cu henna. Am parul castaniu, se prinde culoarea? ..Cate ore trebuie sa stau cu ea pe par? Eu am ochii verzi si tenul mai inchis, oare mi-ar sta bine bruneta? thinking big grin

3 răspunsuri:
| Hace a răspuns:

Ai aici mai multe detalii
http://www.divahair.ro/......a_cu_henna

| Hace a răspuns:

Nu cred ca brunetul este o alegere buna pentru tine happy. Numai bine happy.

| Hakuouki a răspuns:

Mai bine ramai cu parul castaniu sau poate incerci sa ti-l deschizi un pic, dar nu cred ca ti-ar sta bine bruneta, e decizia ta oricum.