| nebunademika a întrebat:

Vreau sa ma fac bruneta dar nu stiu daca mi-ar sta bine, pai hai sa ma descriu, sunt de culoare la par shaten inchis, am ochii negri, sprancenele negre si arcuite, am fata micuta pentru ca sunt slaba si cam scunda, si la ten sunt ciocolatie si am parul mediu si cu cateva onduleuri, astept pareri :*

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Ti-ar sta foarte bine. Poti sa te vopsesti linistita
hee hee

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Exact ca u sunt si eu. Vopseste-te bruneta, ca si eu m-am vopsit!
Bafta scumpalove struck!tongue

| Fillaide a răspuns:

Eu sunt aproape exact ca tine, doar ca am parul negru, si imi sta super. Tie iti va sta la fel.

| mariuzik a răspuns:

Eu zic. ti'ar sta super bruneta asa dupa cum te'ai descris... tonguehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu sa ma fac bruneta da nu stiu daca imi sta bine sunt satena am ochi caprui am suvite blonde am un ten o tenta asa de ciocolata am parul lung sunt scundaaa si toata lumea imi spune sa nu ma vopsesc pnt ca imi sta bine asa si ca nu o sa mai scap de negru etc si mama mi-a zis ca ma imbatraneste... ast parerile vostre mersi mult

| Alecsx25 a răspuns:

Pana nu incerci nu ai de unde sa stii, poate ca la inceput nu vei fi incantata dar dupa cateva zile te vei obisnui.iar dupa cateva spalari culoarea ''o sa se ajeze''mai bine.