| Ade a întrebat:

Vreau sa ma tund asa http://4.bp.blogspot.com/......2010_1.jpg si sunt blonda. Ar sta bine? Mentionez ca am fata rotunda.

Răspuns Câştigător
| AnimalX a răspuns:

Eu am vazut o fata care era slaba si cu fata rotunda era tunsa bob si arata super!

4 răspunsuri:
| coliflor a răspuns:

Foarte frumos dar trebuie sa stii ca este o tunsoare cam incomoda, cel putin pentru mine si acum ca vine si caldura...tu decizi pana la urma.

| AnimalX a răspuns:

Eu cred ca ai arata destul de bine. Un bonus: AI FATA ROTUNDA! Sper sa te ajute happy

| BlackRoseMary a răspuns:

Nu, daca ai fata rotunda te va face mai grasa