| AtateaConditii a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc bruneta toata, am parul pana la umeri.
Daca ma vopsesc acasa imi va iesi? Trebe sa pun mai multa vopsea? Sau mai bine la salon, cat ia?

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Daca ai parul pana la umeri cumpara 2 tuburi sa fi sigura ca iti ajunge si sa citesti foarte bine prospectul.
Culoare care o sa iti iasa pe par e in functie de parul tu, de culoarea parului tau, daca e blond o sa se prinda foarte bine, daca e mai inchisa o sa aiba alta nuanta, pe cutie scrie ce culoare iti iese in functie de parul tau. Iar la salon ai putea sa se duci cu vopseaua si sa platesti manopera, ca sa fie mai ieftina. Pretul depinde de fiecare salon in parte, ai putea sa te duci si sa intrebi inainte.

| Artemisia a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la un salon.Nu iti va lua o avere si te va vopsi cum trebuie.