| Alasia a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc...deci intrebarea mea e care e cea mai buna vopsea de par? nu vreau dinaia care sa se dea jos la spalat. totusi sa arate bine si sa reziste.

6 răspunsuri:
| pynkkidd04 a răspuns:

Cea mai buna dupa parerea mea este Wella.Mult norochappy

| ancutsa13 a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la salon sa te vopsesti, rezista mult mai mult culoarea, nici nu-ti arde parul, crede-ma merita banii. Gandeste-te ca pretul te ajunge cam acelasi daca te vopsesti acasa si iti arzi parul si apoi trebuie sa dai bani pe tratamente sa ti-l refaci. Si culoarea trebuie sa ti-o schimbi la intervale mai scurte de timp... sincer mai bine fa-te la salon, nu trebuie sa te duci la unul de fite, la unul oarecare si diferenta se vede, asta daca tii la parul tau big grin

| LoR_5735 a răspuns:

Eu m-am vopsit la coafor, dar mi-am luat vopsea eu, mi-am luat Garnier si e destul de buna. Dar depinde ce preferi tu.

| LoR_5735 a răspuns:

Eu m-am vopsit cu Garnier si e destul de buna. Depinde ce preferi!

| Georgiana21 a răspuns:

L`OREAL Casting Creme Gloss este cea mai buna.

| blackspell a răspuns:

Kallos e ok(pentru o culoare frumoasa si un par lucios). si loreal(mai usoara, nu ataca chiar asa rau) a! si nu uita galbenusul de ou (in vopsea) sau putin balsam