| SonyaSonya98 a întrebat:

Vreau sa ma vopsesc. Sunt alba la fata si am parul castaniu. Am ochii verzi spre albastrii. Vreau sa ma fac un pic mai inchisa sau negru. Mi-ar sta bine?

2 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Cum vrei tu, dar mie mi se pare ca negrul da mai bine daca ai tenul mai inchis, iar pentru tenul deschis mai bine nuante mai deschise.

| antonio611 a răspuns:

Faci cum vrei, dar vei fii mai urata dupa ce te vopsesti. Poate ca ti se va parea ca arati mai bine dar nu e asa.Nimic nu este mai frumos decat ceea ce este natural.