| Liniuta_3048 a întrebat:

Vreau sa merg la mare si am un mare semn de intrebare, sa ma depilez pe maini? nu am par am un fel de puf blond nu este prea vizibil dar nu stiu cum arata estetic, mie mi se pare ca arata un pic artificil, daca ma depilez pe maini, voi ce credeti?

9 răspunsuri:
| tina20 a răspuns:

Nuuu. parul de pe maini nu este inestetic, mai ales ca esti blonda. am o prietena bruneta care se epileaza de la 16 ani pe maini cu ceara si acum regreta alegerea facuta...mai ales cand incepe sa ii creasca, pentru ca a devenit aspru si o deranjeaza.

| ancan a răspuns:

Si eu tot asa am parul pe maini happy
nu se observahappy
eu inca mai am indoieli in privinta asta, deoarece odata epilat, este posibil sa creasca mai negru, si de asta ma tem cel mai mult.
Daca tii mortis sa scapi de el, ai putea sa te decolorezi happy

| NickiMinaj a răspuns:

Parerea mea e ca parul de pe maini, chiar si blond, este la fel de inestetic ca cel de pe picioare. Dar este alegerea ta. Eu una ma epilez pe maini si nu regret, nu creste mai aspru, creste fix la fel doar putin mai "dezordonat", in sensul ca nu mai are aspectul ala de par proaspat pieptanat laughing
Locul parului este in cap. happy

| danteluta a răspuns:

E cea mai proasta alegere care ai putea sa o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Do it.

| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy
Eu iti zis sa nu te epilezi pe maini pentru ca parul de pe maini nu este o rusine, adica puf sau ce elaughing si in plus daca nu se vede tare de ce te mai agiti?
Nu te epila si distractie placuta la mare!kiss

| mirceas a răspuns:

Ideal ar fi daca deranjul nu este prea mare sa lasi asa treaba fiindca dupa o sa rebuiasca sa faci asa inca si inca o data, mai bine asa, spun eu...

| karamele a răspuns:

Nu-ti ajunge in cate locuri te epilezi? happy

| alexafetitadolce a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa nu te depilezi pentru ca nu are rost