| Fernando9Torres a întrebat:

Vreau sa merg sa ma tund si am gasit poza asta pe net:
http://tinypic.com/r/2q31a3q/8
Cum as putea sa ii explic individului ca as vrea sa ma tund asa(margini) ce lvl sa ii zic sa foloseasca(1, 2,3,4,etc)?

Raspundeti doar cei care stiti, plzz

P.s: Nu vreau raspunsuri de genu`"arate-i poza"...

7 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Printeaza fotografia si ii arati cum doresti sa te tunzi. Tin minte ca asa am procedat acum 5 ani cand vazut pe net o tunsoare, am scos-o la imprimanta si m-am dus la coafor cu ea sa ma tunda exact... rezultatele au fost peste asteptarile mele, chiar isi respectase coafeza cerintele mele cat si din exemplul dat din poza. Asa si tu!

Răspuns utilizator avertizat
| AR1373 a răspuns:

Numa' de a dracu' si ambitioasa:

Arata-i poza.