| Doηηa a întrebat:

Vreau să-mi comand un ceas de la Avon,dar nu știu ce culoare.
Verde, mov sau albastru?*De ce?*
Fundă!

Răspuns Câştigător
| BiancaPetric a răspuns:

Verifica-ti garderoba! Care haine iti plac cel mai mult sa le porti? Vezi culoarea care predomina hainelor tale si apoi alege culoarea ceasului.
Funda?

| dannyel86 a răspuns (pentru BiancaPetric):

Ai mare dreptate. Ai vorbit si pentru mine.

| BiancaPetric a răspuns (pentru dannyel86):

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl alegi în funcție de culoare care predomină la tine în garderobă!
Pa, pa.

| xClementine a răspuns:

Verde, e primavara. happy

| mariukka a răspuns:

Mov

| Anamaria2002 a răspuns:

Albastru pentru ca se poarta culoare albastra.

| Denisaaa15 a răspuns:

Albastru

| StmHere a răspuns:

Verde pentru ca deja majoritatea persoanelor au albastru sau mov. Încearcă un verde pal, nu prea strident. Plus ca e primăvară. Bafta!