| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o placa si nu stiu de care. Vreau sa-mi faceti o descriere pentru o placa buna cu care sa poti face si bucle dar nici sa-mi arda parul. Unele criterii dupa care ar trebui s-o aleg. Merci.

Răspuns Câştigător
| Annd a răspuns:

Cele mai bune ar fi de la Rowenta, Brown si Philips.
Eu am o placa de la Rowenta(170 lei) si este foarte buna.
Te poti uita aici: http://domo.ro/Electrocasnice/Ingrijire_personala/Placi_de_indreptat_parul
Poate este vreuna sa-ti placa.
Bafta!

1 răspuns:
| XalexandraX a răspuns:

E la telesopping placa InStyler costa 150lei este foarte buna an si eu nu arde parul si poti sa faci diferite coafuri care cu o singura placa (ex. daca ai placa de indreptet nu poti face bucle sau altele) nu le poti face. Ti-o recomand.