| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa-mi fac breton intr-o parte, sa ma tund in scari si sa mi-l fileze, dar nu stiu daca sa inceapa scarile de sus sau mai de jos, ce imi sugerati? Ce e mai frumos? am fata sa zicem lunga funda+vot

P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| ella1515 a răspuns:

Buna.Eu am parul asa e brunet lung breton intr-o parte filat si tuns in scari de mai de jos pentru ca eu uneori il mai si prind si nu vreau sa imi iasa cate un firicel de par iar daca ai ai fata mai lunguiata e perfect bretonu si tunsul in scari eu iti recomand sa inceapa mai de jos e parul tau si tu stii ce iti doresti. pupici :*

1 răspuns:
| NoChanceForUs a răspuns:

E bine că vrei, că ai voință.rolling on the floor
Încearcă scările mai de jos, să nu te împiedici sau să arăți stupid.