| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac suvite blonde. vreau sa stiu si eu un pret(aprox) cat ar costa? si care stiti vreun salon bun in timisoara, in sensul ca am parul inchis la culoare, si mi se decoloreaza f greu, si as vrea sa-mi iasa suvitele klumea.

2 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Scumpa suvitele iti distrug parul mai ales cele blonde nu ti-as recomanda

| allinoosha a răspuns:

Si eu am avut suvite blonde... facute prin decolorare...intr-adevar,iti degradeaza parul, insa numai daca nu stii sa il ingrijesti.trebuie sa folosesti balsam dupa fiecare spalare si sa il speli cu un sampon pentru par uscat.eu le'am tinut un an si au aratat mereu ca proaspat vopsitewinking
te pup si bafta :*