| evelina20 a întrebat:

Vreau sa-mi fac tatuaj... 2 ciresele colorate pe fund ))) Stie cineva cam ce ar insemna?

5 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Pai 2 cirese colorate te duce cu gandul la vara, la ceva amuzant si vesel.

| roxkiss a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa ti-l faci ..cind vei avea 50 va f utit ..ma scuzi si depinde unde anumel il faci ca sa nu fie o cireasa afata cind vei fi in slipi sau costum de baie.)) cred ca 2 cirese e destul de amuzant si placut, interesat ..pai succes sa stii ca o sa te doara f tare! ))

| Elvina a răspuns:

De ce sa iti faci un tatuaj despre care nu stii nimic... despre care nu stii ce inseamna? Cirese? In niciun caz. Uita-te la LA ink poate iti vin idei mai bune si locuri mai bune. Bafta!

| evelina20 explică:

As dori sa-mi fac ceva de genu http://www.google.md/......tp?/imgres

| JustBeFree a răspuns:

Eu cred ca totusi e putin inutil, adica ramane toata viata deci incerca ceva care sa aiba o anumita importanta in viata ta! Asta e parerea mea, pace happy