| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa-mi las bretonul intr=o parte? Ce coafuri imi pot face? Funda
P. S. FAra raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| fluturash_4893 a răspuns:

Pai eu m bretonul intr-o parte si chiar sunt multumita poti sa iti faci parul cu ondulatorul si bretonul cu placa si asta cred ca conteaza si modul in care te-ai tuns dc il ai pana la uneri te sfatuiesc sa til lasi desprins iar dc e mai lung il poti prinde dar bretonul lasa-l, intr-un cuvant poti sa ti-l faci cum vrei la orice ocazie... funditabatting eyelashesbatting eyelashes?

5 răspunsuri:
| AnemonaP explică:

Nu sunt emo

| DaNaDoT a răspuns:

Exact aceeasi intrebare o am si eu. Help.

Răspuns utilizator avertizat