| AndreeaRullz a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati niste parfumuri de la Avon, va rog!

Răspuns Câştigător
| dany4 a răspuns:

Today si tomorrow sunt super

31 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Pur blanca, pur blanca, pur blanca! big grin

| JeSa a răspuns:

Iti recomand :) sa te uiti aici, vei avea ce sa-ti alegi :P
http://www.avon-beauty.ro/index.php?page=products&cat=1

| eek a răspuns:

@drg1994 la avon nu exista parfumul ala

pai depinde de ce gusturi ai
daca vrei un parfum delicat cu o aroma mai clasica si rafinata alege unul din parfumurile : Little black dress, jet femme, today tommorow always gold, tresele, christian lacroix
daca vrei o aroma dulce si proaspata alege: pur blanca, percive, summer white, perfect cotton, little white dress
daca vrei ceva cu aroma florala alege celebre sau in bloom sau pur blanca blush
daca vrei o aroma fresh: alege wish of luck sau meadow dew sau warm sunshine
si mai sunt multe altele

| hiphopbeatz a răspuns:

Umm...passion dance, pur blanca si little black dress. Le-am avut pe toate si miros extraordinar=)

peace sign

| hiphopbeatz a răspuns:

Oh.btw.daca stai prin bucuresti poti gasi cataloglul in unirea, la magazinul Avon, si poti sa ceri si o mostra. Sau si in alte orase poti gasi dar nu stiu unde=)

sau intra pe site-ul lor www.avoncosmetics.ro ca sa vezi ce parfumuri mai au=)

:)>-

| DiannaDi a răspuns:

Treselle sau percieve
:X
sunt cele mai frum0ase.cand ma parfumez cu vreunul dintre ele
mereu cineva ma intreaba cu ce m-am parfumat
blushing

| Dianna a răspuns:

Eu sunt reprezentant de cativa ani si ti-as recomanda little black dress[parfumul asta il am de vreo 4 ani si inca imi mai place], perceive sau treselle iar pentru barbati christian lacroix [ am eu acum o oferta interesanta la el], individual blue si blue rush.Restul sunt cam de duzina.

| Butsilee a răspuns:

Acum au aparut:Aromadisiac day dreaming Si mai vechi care le gasesti in numarul asta din Avon happy Pur Blanca (frezie, bujor, heliotrop), Celebre, Make me Wonder, Far Away, 60's Mod, 50's Glam, Pur Blanca Blush, Treselle(tuberculoza, lotus, orhidee)True Glow(citrice, lotus, mar), Make me smile(mandarine, lacramioare, curmale)Just play(ceai alb, frezie, lemn de santal)Passion dance(liliac, narcisa, trandafir), Perfect Cotton(frezie, clementina.nufar), Percive(frezie, para, masc)Rare pearls(lemn de trandafir, mangolie, mosc)Summer White(frezie, iasomie, mosc alb), FAR AWAY(vanilie, santal)Little black dress, Perceive(frezie, para, mosac)Little black white dress(citrice, gardenie, mosac)Jet Femme(grepfrut, pepene rosu, lemn de tec)
Si pentru multe altele consulta un catalog si un reprezentantwinking

| Munchkin a răspuns:

Drg1994, acela este de la Oriflame.
De la Avon ţi-aş recomanda Jet Femme, Little Black Dress, Today Tomorrow Always, cred că şi cel de la Reese Witherspoon este interesant...cam atât. tongue

Răspuns utilizator avertizat
| ILikeToKnow a răspuns:

Eu am Pur blanca si Wish of love. Imi plac ambele
Summer white nu-mi place cum miroase, l-am avut

| mihaela_7915 a răspuns:

Incandessence,. little black dress, perceive, pur blanca.sunt mai multe dar astea imi plac mie.kisss.

| teonamaria a răspuns:

Far away-e dulce... e perfect pentru mine si percive...sau Today.In general sunt parfumuri bune, dar cele de mai sus persista si eu asta caut la un parfum. sper sa-ti placa.

| alex2009 a răspuns:

Cerele catalogul si-ti alegi de acolo.Am mai luat si eu de la Avon, dar am renuntat, nu-si mentineau mirosul.Ai grija pe ce dai bani

| Babushka a răspuns:

Passion dance, tommorow, tresele. astea imi palc mie sau percive

| mihaelutzamy a răspuns:

Spotlight, incandensence, rare pearls, perceive, little black dress, today, tomorrow, pur blanca blush, true glow

| Dodolo a răspuns:

Today Tomorrow Always si Pur Blanca, dar nu stiu daca Pur Blanca mai e la Avon big grin

| BlackButterfly a răspuns:

@ drg1994...Giordani Gold este la oriflame

| craciunitza_7057 a răspuns:

Avon-aromadisiac dulce oriental, floral-in bloom reese whitterspoon;- tressele, oriental cu o aroma draguta de ciocolata-tta gold f finut-sunt si persistente acestea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Hai fi serioasă, parfumuri de duzină!
Cele rafinate încă nu le-au descoperit cei de la Avon, Oriflame, Metropolitan, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Summer white, care este foarte fresh si delicat happy. treselle, ceva mai deosebit. pur blanca, nu foarte sofisticat, dar foarte placut :X. little white dress, ca parca prea ne-am saturat de vesnicul little black dresshee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

cel mai tare e perceive!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici depinde de gusturile tale! Eu iti recomand aromadisiac, jet femme, jet femme holiday...In caz ca te intereseaza vreun parfum, ma poti contacta la irina. dumitrescu92@yahoo.com, eu le am la 40 ron de 50 ml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si o comnda la avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu sunt reprezentanta avon si mi-am luat pana aacum foarte multe parfumuri cum ar fi:litlle white dress, tressele, percive, incandessence, jet femme, for awey toate miros extrordinar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai vrea mo comanda la avon poti sa ma cauti pe id ingerash_pufos_96 deu sunt din liesti daca ai fi si uh putem lua legatura mai usorbig grinbig grin

| drg1994 a răspuns:

Pai Giordani Gold este unul dintre cele mai rafinate

| StanculescuMaria99 a răspuns:

Little Black Dress,Today Tomorrow Allways,Outspoken(by Fergie),Little Black White, Slip Into, Rare Pearls, city Rush, Herve Leger(asta-i scump) etc.
Sper ca te-am ajutat!

| mariaavon a răspuns:

Eu iti recomand sa folosesti apele de parfum pentru ca persista mai mult decat apa de toaleta, de exemplu Today, Incandessence Lumiere sau Far Away Exotic sunt cele mai superbe, acum depinde si de gusturile tale ce aroma preferi, cel mai bine ar fi sa gasesti un reprezentant care sa iti ofere mostre inainte de a iti comanda parfumul propriu zis, daca esti din Bucuresti poti lua legatura cu mine sau sa vizitezi pagina mea de pe facebook http://www.facebook.com/#!/pages/Avon_Super-Reduceri/448442878511208