| toxic_3876 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb garderoba si am nevoie de ideei >:"ceva haine de primavara.chiar si incaltaminte:d(astept:*)mersi

4 răspunsuri:
| Ekkaterinna a răspuns:

Tricouri cu anila print, sau orice alceva cu animal print (sunt foarte la moda)
blugi rupti in genunchi ( se poarta din nou)
colanti si bluze lungi

| Unique_8782 a răspuns:

Idei? pai thinking
Am vazut ca se poarta gecutele alea de primavara din imitatie de piele, niste tricouri cu mesaje happy simple big grin, poate un hanorac: negru/gri... niste tenesi big grinbig grinhee hee ma rog astea`mi plac mie!

| xoxo_9518 a răspuns:

Hainute military... trenciuri, tricouri cat mai simple sa le poti combina cu orice... orice din dantela, piele.in functie de ce ti se potriveste si de stilul tau. vezi si pe www.zsazsazsu.ro

Răspuns utilizator avertizat