| abcdefghij a întrebat:

Vreau sa-mi tund bretonul pe o parte, nu foarte des si nici foarte lung. ok acum vine problema :eu am deja breton drept stiti voi in forma aceea de patratel uitati un exemplu:http://www.google.ro/......tp?/imgres r:15, s:0 doar ca al meu este mai lung imi vine cam pana sub nas. credeti ca puteti sa-mi explicati cum as putea sa-mi tund bretonul pe o parte? sa stiti ca nu vreau sa aud de salon pentru ca am o experienta destul de horroh cu coafezele. mumtumesc anticipat:x

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut experiente neplacute cu coafezele cand venea vorba de breton. Deci nu puteau intelege ca il vreau intr-o parte si iesea ciudat, era intr-o parte daca il dadeam eu. Si am renuntat la minunatu salon si ma tundeam la o tipa care a terminat liceul in acest domeniu. Ea nu mai putea tunde pentru ca se apucase de munca ( sec, nu in domeniu frumusetii ) si am intrebat-o cum naibi sa ii explic eu lu tanti sa imi tunda bretonu exact cum il tunzi tu. Raspuns simplu : intr-o parte filat si cu gherutze. Si de cand cer asta la coafor bretonu meu e adorabil love struck.
PS : nu il tunde tu acasa ca nu o sa iti iasa daca nu ai doua tipuri de foarfece speciale si minunatiile astea costa de la 80 lei in sus.