| Bianca_papusha a întrebat:

Vreau sa slabesc! Am burtica si "sunculite"ma lupt cu ele de ceva timpcryingnu pot purta ce haine imi doresc eu pentru ca se observa foarte tare.Asta e singura zona a corpului meu cu problemesadSimt ca-mi lispseste ambitia nu stiusad
PS:Sunt dependenta de Coca-Cola, mor daca nu beau macar un pahar pe zi, in rest nu beau alcool, nu fumez

3 răspunsuri:
| Aura a răspuns:

Incearca acum cat e vara, sa mananci chestii cat mai,, usoare", fructe, salate, etc. Coca cola, da fara zahar. Si fa si tu sport cate 30 de min pe zi, cauta ex pe youtube, si tine-te de ele. Desigur rezultatele nu vor veni a doua zi, insa se vor vedea rezultate putintel mai tarziu tongue

| perla a răspuns:

Bea din aia fara zuchero si senza cafeina si vei vedea ca sunculita va scadea!

| Tuixi a răspuns:

Si eu sunt dependenta de Colalaughing.
Apuca'te de frumat si o sa slabeeesti cat vrei.
Manaca mai multe fructe, legume, chestii usoare, mai ales ca e si vara.
bafta:*