| publicname a întrebat:

Vreau sa slabesc la fata, sunt gras la fata si foarte slab la corp. Oare daca slabesc aprox. 5 kg am sa slabesc si la fata?

6 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Daca slabesti, slabesti peste tot, deci si la fata.

| dy a răspuns:

Probabil ca ai fata rotunda, asta nu inseamna ca esti gras la fata! Oricat ai slabi, fata tot rotunda o sa-ti ramana.asta este conformatia ta! Si de ce sa te deranjeze? Poate ca tocmai asta este sharmul tau!

| paul0013 a răspuns:

Nu e nimic rau dar daca vrei sa slabesti la fata redu grasimile si dulciurile...

| Chuck a răspuns:

Ce reclama si-a facut ala laughing.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Da...slabesti la fata cand transpiri...
Recomand basket la dan dacian( echipa mea)
www.baschetdandacian.ro