| DenizaVonDe a întrebat:

Vreau sa stiu cum as putea sa imi fac o coafiura de emo din coafiura bob mediu http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:0
Parul meu e cam asa insa vreau sa imi aranjez parul intr-un fel incat sa arate ca de emo.
Imagini sau linkuri cu idei, va rog mult! (p. s. am par blond inchis daca asta ajuta)

Funda!

Răspuns Câştigător
| MeroniucMalina a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres ...asa ar arata bine si pe parul blond iar daca vrei poti sa ti faci suvite.

2 răspunsuri:
| Nicoletanikko a răspuns:

Pai.ai putea sa ti-l faci cu placa...sa il tapezi si eventual sa iti faci niste suvite cu un spray(asta daca nu te deranjeaza culoarea parului tau).Ori ai putea sa il prinzi in partea din spate.si sa iti ramana in fata cateva fire de par! Sper ca ti-am fost de ajutorbig grin!