| darts01 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu daca exista un produs cu care sa iti faci freza si care sa nu deranjeze deloc sanatatea parului,sau din contra, sa faca bine parului.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cand eram copii, ca sa ne stea parul foloseam apa cu zahar.

| Violleta2022 a răspuns:

Berea! Nu glumesc, chiar ajuta, hraneste parul, nu contine chimicale si cand se usuca ramane in froma dorita. In plus, mirosul de bere se elimina cand se usuca, deci, nu miroase deloc.
Doamne, cate nu se mai inventau pe vremuri cand nu se gasea fixativ sau gel, pe toate cararile!

| GreenVoid a răspuns:

Da fixativu' ce are?laughing

| Ecaterina2016 a răspuns:

Produsele L'Anza.