| BRoxana a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de la cineva care a mai incercat ideea cu vopsitul natural,adica coji/frunze de nuc,care dau o nuanta roscat-aramie parului, cum funcioneaza treaba asta? avand in vedere ca am parul natural blond putin inchis si nu l-am vopsit niciodata.

Răspuns Câştigător
| rebecca_9651 a răspuns:

Fierbi frunzele de nuc si te clatesti cu sucul in care au fiert, la fel de bine poti incerca si cu cojii de ceapa!happy

3 răspunsuri:
| BRoxana explică:

Da stiu, nu vreau sa-l vopsesc, vreau doar sa-i dau niste nuante de aramiu.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Cred ca se fierb plantele respective, se lasa putin sa se raceasca si gata...

| ElGreco88 a răspuns:

Daca vrei sa ai un par sanatos si frumos. Lasa-i culoare lui natura nu il intoxica.Multe femei ar vrea sa aiba parul blond natural, si cele care au s-au satura de elhee hee! bft