| Iepurash_7010 a întrebat:

Vreau sa va spun ca am mustata cam mare. mamei mele nu i se pare mare. dar mie da. fetele din scoala mea si. o iau. ce sa fac? cu ce sa mi. o iau cu ceara sau cu big?

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Buna
Pai cu ceara este mai bine sa nu incerci cu bigul pentru ca o sa-ti cresca mult mai multa miustata ceara e mai buna si nici nu e ieftina si sponei mamei tale ca asta este esti fata si trebuie sa nu ai mustata sigur te va itelege pup dolce
PAPA funda?puppy dog eyes:*

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ceara!

| annahandball a răspuns:

Cu ceara! Nu doare deloc si nu trebuie sa o iei asa de des!

| escroaca a răspuns:

Cu bigu'in niciun caz straight face

x_X

| Brunetha_8643 a răspuns:

Buna!

Eu te sfatuiesc s ate iei cu ceara daca veri, intr-adevar
este mai dureros dar iti va creste mai greu, ceara rupe firul de par pe cand bigul il taie si plus ca te vei umple de par pe fata!

Pa-pahappy

| Cezar a răspuns:

Gillet! sau Bic! Nu big

| Daysukki a răspuns:

Cu big si cu apa calduta eu fac asta si nu ma ustura delocbig grin

| Coriii a răspuns:

Wtf.

Sa nu faci prostia sa ti'o iei cu bigu' straight face

Vrei sa o ai mai mare de cat a unui baiat? straight face

Nu mai bine te duci la un salon. ca nu costa nici mult si o sa fi[i] perfectahappy

Dar sa nu faci cunostinta bigului cu mustatahappy

| micutzagirl a răspuns:

Doamne fereste sa incerci cu lama! vrei sa ajungi sa te razi la 2 zile ca barbatii? incearca cu ceara la salon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ti-o smulgi cu o penseta... e dureros, dar e mai recomandat.big grin

| Aηηy a răspuns:

Sa nu ti-o iei cu bigul, te-as sfatui sa te duci la coafor ca sa ti-o ia cu penseta, mie mi-e cam frica cu ceara.

| trashcan a răspuns:

NUUU! Cum sa ti-o iei cu big?:ONu fa asta!
Cu ceara sau cu epilator.Sa stii ca este si decolorant pentru mustata. Dar. dupa ce creste cica ti se vad radacinile.Decolorantul ti le face blonde.Asa.ca tu alegi.winking

| Deni4you a răspuns:

Eu zic big-ul e mai eficient

| AlinnutSsa a răspuns:

Esti fata? Dupa nume sa zicem ca DA

Sti sunt multe fete cu aceeasta problema depinde acum si cati ani aitongue

Daca ai o varsta ceva mai mare adica mai mult de vreo 14-15 ani te poti duce la un salon de frumusete si tio ia sau cu ceara merge si cu big

Te sfatuiesc ca daca vrei sa nu o mai ai [ nu cred ca e asa de rau thinking] ca te va durea si inca rau de tot

in fine

Succes!

| Bybanu a răspuns:

Esti fata? cum sa te barbierestilaughing)?!

| Be12345 a răspuns:

Nu incerca cu bic-ul! iti afci mai mult rau decat bine. o sa se ingroase firul de par si o sa creasca si mai mult. cel mai bine e cu cearawinking

| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a răspuns:

Cu big in niciun caz, va creste in scurt timp, mult mai deasa.happy
intreaba`ti colegele cu ce si`o iau ele. Sau mai bine, las`o in pace.oh go on

| dayanalove12 a răspuns:

Pai in nici un caz sa nu ti-o iei cu bigul.sa nu cumva sa folosesti bigul.o sa iti creasca din ce in ce mai mare si o sa trebuiasca sa stai la 2 zile sa ti-o iei.mai bine ti-o iei cu ceara sau cu penseta.stiu ca cu penseta e dureros.bafta.funditza?:*

| ByAnKa_8647 a răspuns:

Daca o iei cu bigul o sa-ti creasca si mai mare...cel mai sigur ar fi cu ceara

| uǝʞɔıp a răspuns:

Cu masina de tuns iarba