| popescu_9120 a întrebat:

vreau sa vad si eu oferta pentru reprezentanti avon campania 6. nu o gasesc deloc. catalogul l-am vazut dar vreau sa vad si oferta de repr chiar daca nu mai pot da comanda poate o prietena de-a mea. si am auzit ca sunt oferte bune
:-s

1 răspuns:
| bianca a răspuns:

De ce nu devii tu reprezentant si in felul asta vei putea beneficia de oferta pentru reprezentanti, de cadouri si de bani

uite aici cadourile pentru noii reprezentanti
http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/2.Reprezentant

in stanga ai datele mele de contact
incearca si nu vei regreta!