| Lalaaal a întrebat:

Vreau sfaturi cu sa slabesc cu metode naturiste sdik pe care sa le prepar singura acasa sau diete ca sa scap de kilogramele in plus. plizz... FUNDAA :*

Răspuns Câştigător
| Mihaii24 a răspuns:

Poti sa ti siu 1000 de diete daca nu faci sport nu ai nici o sansa sa slabesti. Sari in fiecare dimineata si seara cu coarda. Si tine-o asa un an de zile. Sa vezi ce rezultate o sa ai. smug O sa arati mai bine de cat o vedeta.

1 răspuns:
| pulx a răspuns:

Deci eu sunt slab ca un bat si am fost gras tare de tot.In primul rand sa faci putin sport si sa nu mai mananci dupa 6 seara. Fara prea multe mancaruri.Fructe si legume.