| Lalaaal a întrebat:

Vreau sfaturi de frumusete pentru scoala... FUNDA:*:*:* app sunt in clasa a 6-a

7 răspunsuri:
| CosminTheWin a răspuns:

Macheaj, ruj, vopsea daca te lasa parintii si cam atatlaughing

| RuSeS a răspuns:

Sfaturi de cocalarie? cauta pe www.santz.ro/coca-lar, daca vrei sa fii frumos/frumoasa du-te la scoala asa cum esti, bine, na, imbracat/a frumos, par facut, da nu ruj, rimel, machiaj sau alte porcarii, pe mine ma enerveaza persoanele, care se cred frumoase daca se machiaza sau alte porcarii :)

| 2122009 a răspuns:

Doamne, esti clasa a 6-a, nu a 11 la liceu, pune-te ma fetita si invata, lasa "sfaturile de frumusete", nu ti se pare ca esti cam tanara pentru asta?straight face nu ti-o spun cu rautate, dar fetele gen tu, care isi fac probleme de felul cum se imbraca de la o varsta asa frageda, sincer, ajung rau. Traieste-ti copilaria, ca acesti ani nu tii da nimeni inapoi, o sa ai tot timpul din lume, dupa ce mai cresti sa "fii frumoasa la scoala ". Sper sa nu te superi pe mine, eu am vrut doar un sfat prietenesc.

| NickyDragutza a răspuns:

Eu zic sa iti vezi de invatat si apropo si eu sunt in clasa a 6-a si nu ma gandesc la cum sa ma machiez sau la cum sa ies in evidenta ...asa ca eu iti dau un sfat prietenesc nu te mai gandi la frumusete la varsta ta si ''pune-te cu burta pe carte ''. Apropo fetele ca tine ajung rau.Eu ti-am dat un sfat sa nu te superi pe mine

| vehiron a răspuns:

" Noroc ca invatamantul este din ce in ce mai prost " ca altfel al fi stiut si fetele de clasa a II-a sa scrie si sa citeasca destul de bine ca sa poata posta o astfel de intrebare.

| Lalaaal explică:

Eu nu vorbesc de machiaj sau chestii prostesti si vorbeam de coafuri ca nu mai stiu cum sa imi fac parul laughing si stiu ca trebuie sa invat si oriicum fac asta ok?
asa ca... vreau site-uri cu coafuri pentru scoala nu cu machiaj sau prostii din astea e o porcarie sa te dai cu machiaj...