| ItIsAlright a întrebat:

Vreau sfaturi in legatura cu machiajul pentru banchet. Ar trebui sa fie ceva viu deoarece am rochie crem spre roz, bijuterii de culoare bleu-marin si sunt bruneta.

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Pantofii au toc? Cit de inalt? Ceva poze primim? Multumesc.laughing Petrecere frumoasă.

| OoBunnyoO a răspuns:

Un machiaj in nuante de roz, dar un roz cald. Uite aici model:
http://www.stylishboard.com/wp-content/uploads/2013/07/pink-eye-makeup.jpg

| ItIsAlright explică:

Si pantofi albi

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ItIsAlright):

Sunt decupati sau sunt inchisi, au virful ascutit? Ceva poze?

| ItIsAlright explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sunt albi, inchisi la varf, sunt platforme si varful nu e ascutit

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru ItIsAlright):

Platforme, sunt deosebiti, si rezisti in ei? De la cit la cit este banchetul? Tu ce virstă ai? Mersi.

| ItIsAlright explică (pentru CristiDinBucuresti):

Sper laughing) nu stiu sigur de la cat la cat. 14, sunt numai a 8-a

| KittenLover155 a răspuns:

Fa-ti pe margini cu negru si pe langa cu un roz aprins cu rimel si tus. Iti vei accentua pometii cu niste pudra mai inchisa. Sper ca te-am ajutat!