| Crs a întrebat:

Vreau si eu brosura 7 / 2010 de la avon. Va rog. Am cautat pe net dar nu am gasit-o, iar eu stiu reprezentanti care o au deja.

39 răspunsuri:
| alisha1506 a răspuns:

Daca vrei sa devii reprezentant avon si sa fi tot timpul inaintea tuturor reprezentantilor contacteaza-ma, eu sunt coordonatoare si te pot ajuta sa ai un profit cat mai mare intr-un timp cat mai scurt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din ce oras esti Soshy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa gasesti brosura pe net intra pe http://www.claudia09avon.eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu campania 8 cand apare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mi imi trebuie campania7 avon 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau sa o vad pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Na aparut ink brosura 7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine vrea sa devina reprezentant oriflame? cautati-ma pe emailul chitacudomnica@yahoo.com.va astept.sunt mai bune produsele de la oriflame