| Briosicaaa a întrebat:

Vreau si eu cateva coafuri pentru liceu. big grin am parul cret si mediu
nu vreau raspunsuri gen " intindel sau prinde'l intr. o coada 2, 10, 9"

3 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Si eu am parul cret si la mine cateodata sta turtit la radacina, mai bine zis in crestetu capului si-l mai tapez dau cu un pic de fixativ...
exista multe posibilitati de prin parul...stai in fata oglinzii mai mult timp si cu siguranzta imaginatia isi face aparitia...succes :*

| faaalyoana a răspuns:

Daca vrei sa ma intrebi ceva anume...
scrie aici si-ti voi raspunde...

| BYU_5211 a răspuns:

Multe lucruri coafuri poti sa iti faci: intindeti-l si impleteste-l spic, sau fa-ti un coc dragalas, prinde-l sus cu cleme, lasa-l desprins (cret) si puneti ceva agrafa (mai mare) in forma de floare intr-o parte.happy astea sunt doar cele care imi vin acum in minte insa poti incerca mult mai multe, trebuie sa ai doar un pic de inspiratie... FUNDA? :d