| Briosicaaa a întrebat:

Vreau si eu cateva coafuri pentru scoala. am parul medium si cret.
Funda la cel mai bun raspuns

3 răspunsuri:
| bendis92 a răspuns:

Cel mai bine pentru parul cret e sa-l faci sa para cat mai natural. Dupa ce te speli pe cap, da-ti-l cu spuma si lasa-l sa se usuce. A doua zi poti sa ti-l lasi asa sau poti sa te joci cu el facand rotocoale ca tipa asta: http://truefemininity.blogspot.com/2009/11/surprise-hairstyle.html (arata bine si la par cret)

| Macriii a răspuns:

Prindeti-l intr-o coada,fa-ti doua codite,prindeti o coada de cal apoi prinde-l cu clema, o coada intr-o parte, pune-ti o coredeluta si lasa-l desfacut... Sper ca te-am ajutat!

| DirT a răspuns:

Tuns Elev Scolar laughing