| diidii a întrebat:

Vreau si eu cateva modalitati pentru a-mi face unghiile sa creasca mai repede.
Va rooogbatting eyelashes
dau FUNDA promiit! :*

Răspuns Câştigător
| AdelinaChp a răspuns:

Tinele mult in apawinking chiar functioneaza eu le tin vre'o 10 min intr'un vas cu apa si in 2 zile cresc ff lungi :X

succes :X fundisa :*?

6 răspunsuri:
| LoL a răspuns:

Da le in fiecare zi cu lac si cu ulei de ricin se gaseste la farmacie

| Bee123 a răspuns:

Vitamina D, ş.a.m.d...îţi spune linc-ul acesta mai multe http://www.ziare.com/......ale-885429

Sănătate!

| katy a răspuns:

Ia calciu

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Buna
Poti folosi uleiul de ricin. Acesta se gaseste in farmacii si nu costa mult.
Poate fi aplicat pe unghii, gene, sprancene si pe par.

| Doo a răspuns:

Ulei de masline, incalzit la foc mic pe aragaz(doar incalzit nu fiert), si la sfarsit picuri cativa stropi de lamaie.La mine a functionat(Imi rodeam unghiile si erau vesnic mici, acum sunt luungibig grin)

| LaviLavi a răspuns:

Ulei de ricin