| Innocentgirllove a întrebat:

Vreau si eu idei de coafuri pentru paste.Nu incepeti cu cocuri sau parul impletit pentru ca nu-mi sta bine cu parul lipit de cap.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Lia09 a răspuns:

Astea-s superbeee! Ai si impletituri, dar nu vad de ce ti-ar sta rau. http://www.unica.ro/......18954.html

| LauraEU a răspuns:

Eu as zice sa-ti faci niste bucle...

| Innocentgirllove explică:

Multumesc tuturor si imi pare rau ca nu v-am dat la toate fundite! Pentru ca imi plac mult coafurile insa am gasit ceva pe site-ul feminis care imi place foarte multlove struck.

| elenuta909090 a răspuns:

Ai putea sa iti legi suvitele din fata intr-o coada in spate iar restul parului sa ti-l lasi pe spate, sper ca te-am ajutat happy