| nyoentox2002 a întrebat:

Vreau si eu idei de tatuaj care sa semnifice ceva,dar sa fie unul mic pe încheietura mainii,
Ma gandeam la o inimă franta de cand m-a ranit prima fata de care m-am îndrăgostit,sunt o persoana stresata,cam depresiva si mă gândesc ca o sa fie din ce în ce mai rău!
Si ma gandeam sa fac ceva care sa semnifice ca muzica mai tare tristetea, dau două fete, una trista si una veselă!

1 răspuns:
| TheStrategist a răspuns:

E bună ideea cu muzica, dar gândește-te bine înainte să îți faci un tatuaj, trebuie să îți placă.