| IAmSoDifferent a întrebat:

Vreau si eu niste idei cum sa indrept parul fara sa il ard (fara placa sau ceva) si sa tina mai mult big grin

Răspuns Câştigător
| LorryDulce a răspuns:

Sau in afara de aceste metode il poti indrepta cu peria(perie din aceea mare, rotunda) si cu feon-ul! Iese foarte frumos si sanatos:*

2 răspunsuri:
| RayaZuZu a răspuns:

Buna! Exista diverse uleiuri sau creme care ti-l indrepata foarte bine! Eu am incercat [ ma rog ca eu am parul doar un pic ondulat big grin].Am auzit ca uleiul de par cu cristale de la Wella este foarte bun! Sper ca ti-am fost de ajutor! Pupici :*

| HypnoticPoison a răspuns:

Eu ca sa nu il mai tot intind, inainte sa ma spal pe cap umezesc putin parul si il dau cu balsam sau tratament si il piaptan putin. Stau asa aproximativ o ora dupa care ma spal pe cap. Dupa ce m-am spalat pe cap il mai piaptan putin ( nu il piaptan foarte bine, doar asa sa fie drept). Mie imi este de ajutor aceasta metoda, sper sa te ajute si pe tinetongue