| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi pentru initierea in arta machiajului. Prefer sa adopt un look natural, a la Blair Waldorf. Spune-ti-mi si ce as putea folosi pe post de baza pentru pleoape. Mentionez ca am tenul mai inchis si ochii caprui. Multumesc, funda! ( http://www.google.ro/......tp?/imgres )

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Sunt multe fete pe youtube daca te uiti la tutoriale care folosesc gloss de buze ca baza pentru pleoape si este la fel ca un primer. Daca vrei sa folosesti un primer simplu, gasesti la mai toate firmele de cosmetice.