| simona_1150 a întrebat:

Vreau si eu sa imi fac pierce in limba, dar nu stiu unde. Sunt din braila. Vreau undeva unde sa faca bine, si cu spray care imi amorteste limba, ca sa nu ma doara. Si daca trebuie sa imi cumpar eu cercel de undeva... A, daca imi puteti spune si cam cat m-ar costa...ar fi perfect. Multumesc mult!

7 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Esti sigura ca vrei asta?
Te-ai gandit cum vei mesteca mancarurile, sau cum vei saruta un baiat cu un cercelus in limba...
Eu nu te-as sfatui. Noi fetele, suntem mai frumoase narurale, fara operatii, piercinguri, tatuaje sau mai stiu eu.

| hax0r a răspuns:

Spray-ul e anestezic superficial (suprafata pielii)nu rezolva nimic si te va durea garantat.ca sa nu simti nimic ai nevoie de 2 injectii cu novocaina la baza limbii.in rest nu stiu de preturi. dar iti recomand sa fii atenta cine si cu ce instrumentar iti face pierce-ul din limba. 1 injectii sterile. branula sterila. pierce steril. aproximez la 50lei pretul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In iasi este un body-piercing. un prieten de-al meu are salon...totul in regula

| teo18 a răspuns:

Ai incercat pe la dunarea? am auzit ca pe acolo se fac

| imscared a răspuns:

Este unul langa maximus.Eu nu l-am facut acolo dar fiind singurul poti sa incerci.(daca nu stii...maximus este langa faleza, acolo unde fusese mcdonalds acum muuuuuuuuuuuuuuult timp.

| cristzy2012braila a răspuns:

Buna daca vrei piercing ia fb meu si eu sunt din Braila si vorbim acolo Bady Piercing

| Cristinica_4015 a răspuns:

Sincer... cred ca ar fi mai dragut in spranceanabig grin