| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cum de toate modelele mai ales de la Victoria's Secret au parul mereu plin de volum. Stiu ca se lucreaza mult la parul lor, dar totusi, si cand ies pe strada au parul fain. Eu m-am tuns in scari pentru ca n-am volum, dar vreau sa-l las sa creasca. Si cand am prea lung parul sta fara volum si "lins". ceva metode? Inafara de sampoanele din comert ca nu-s bune de nimic.

Răspuns Câştigător
| Bogdana91 a răspuns:

Fetele de la Victoria's Secret au extensii si sunt coafate de profesionisti inainte showrilor. Singura metoda cat de cat folositoare pentru volum este urmatoarea: dupa ce faci dus, il usti putin( atentie, nu de tot), apoi il faci cu spuma si folosesti din nou uscatorul strangand parul in pumni. O sa ai un look foarte natural cu volum. Te pup:*

1 răspuns:
| Bianca765 a răspuns:

Eu fac parte dintre ele si nu, nu avem extensii.Parul se spala, se usuca 4 minute la temperatura medie pentru a nu se arde iar mai apoi se pun 3-4 bigudiuri incat unele parti ale parului sa fie voluminoase.Sunt anumite parti ale parului care mascheaza partile mai nevoluminoase.Si asa arata parul nostru.Repet,nu ne stricam parul cu extensii