| ßobolina a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca facandu-mi svite roz cu tinctura castelani pe parul saten nedecolorat iese bine. Adica alta metoda decat decolorarea parului?

3 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Crede-mă... am dat cu de toate pe păr nedecolorat și pur și simplu nu se prinde

| Zumbalaarebeca a răspuns:

Mai bine du-te la un salon specializat si cere mai multe informati decat sa faci experimente nereusitetongue

| xena_1013 a răspuns:

Eu mi.am facut acum 3 zile suvite blonde, sh le.am dat cu tinctura roz...doar atat sh am parul satenwinkingdeci nu exista alta solutietonguetonguete asigur