| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un magazin online de haine,accesorii(cercei,bratari),pantofi,sandale,geci, tenesi etc.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Altesse, de purtat pentru pantofi, comod, tot pentru pantofi. Tocuri porti? Ce varsta ai? Multumesc.

| xByte a răspuns:

H&M, Zara. Personal eu doar de aici cumpar prin intermediul online, si nu am avut nici macar o problema

| Alexia26 a răspuns:

Http://unbutic.ro gasesti tot ce vrei!

| micutzza19 a răspuns:

Uite accesorii aici: www.lebriz.ro. Sunt misto. Am cumparat de la ei o pereche de cercei si au ajuns a doua zi.