| Roxanicaaaaa123 a întrebat:

Vreau si eu un raspuns. Fetelor, daca va faceti gaura in buric, lesinati?

Răspuns Câştigător
| Karmesytta a răspuns:

Nu lesini mi-am facut fara anestezie simti o mica piscatura si te doare cand iti scoate flexura, este o durere suportabilatongue

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Doare ca o injecţie şi îţi trece în 2 secunde. Nu leşini, nu mori, nu nimic.

| Alexutza25 a răspuns:

Mi-am facut, depinde de situatie. Mie mi-a scazut glicemia, si mi s-a facut rau, si mi-a venit sa lesin... asta de la frica, dar acum nu vreau sa te sperii, nu doare asa tare, e suportabil.

| Roxanicaaaaa123 explică (pentru Alexutza25):

mi-am facut laughing mi-a fost chiar bine. Pot spune ca il ador

| Alexutza25 a răspuns (pentru Roxanicaaaaa123):

Haha ma bucurhappy Inca mi dor de al meu...m-am obisnuit cu el si acum sa nu-l mai am e trist sad

| Mădă0611 a răspuns:

:)) Pentru pierce? Nu se face chiar in buric, daca de la asta crezi ca ar fi lesinul. Uite http://bodyfantasy.sapte.ro/piercing/zonepiercing/buric/SP_A0507_007.jpg

| Roxanicaaaaa123 explică (pentru Mădă0611):

Asa am inteles, ca daca iti pui pierce lesiniii sad mss oricum :*