| MoZila15 a întrebat:

Vreau un gel de dus care sa lase pielea parfumata dupa spalare, ce imi recomandati?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Dove iti recomand din toata inima.

Iti hidrateaza foarte bine pielea, este cremos, face spuma multa, curata bine si chiar persista mirosul ceva pe piele!

| vasilicaandreea a răspuns:

Cele de la yves rocher sunt bune

| MoZila15 explică (pentru vasilicaandreea):

Vreau ceva ce pot lua din magazine

| narcisalove a răspuns:

Camay

| denyisa08 a răspuns:

Mie imi place gelul de dus Nivea de transafiri miroase frumos si persista.Dar ai putea sa-ti iei de la Nivea crema de corp sub dus iti lasa pielea moale si nu trebuie sa stai sa iti intre in piele.Te poti imbraca imediat.