| MoZila15 a întrebat:

Vreau un gel de dus care sa lase pielea parfumata dupa spalare, ce imi recomandati?

9 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Ai grijă cu parfumul puternic din gelul de duş, pentru că majoritatea usucă pielea!
Eu ţi-aş recomanda mai degrabă ca după ce te speli, să foloseşti o loţiune de corp parfumată!

| MoZila15 explică (pentru Esperança):

Nu am probleme cu pielea uscata, crede-ma!

| Esperança a răspuns (pentru MoZila15):

Nu e vorba că ai probleme cu pielea uscată,că nici eu nu am!
Doar că parfumul acela puternic din gelul de duş,e imposibil să nu conţină şi alcool,iar alcoolul îţi usucă pielea,vrei nu vrei!
Eu am încărcat un gel de duş,mai era şi de firmă, parfumat, nu l-am încercat decât pe mâini şi când am văzut cum se simte pielea m-am lăsat păgubită!
Nu zic că toate gelurile de duş parfumate sunt aşa, pentru că nu le-am încercat pe toate, tocmai de aceea am zis să ai grijă cu ele, era doar un sfat, tu faci cum crezi happy

| Ironicnαme a răspuns:

Cele de la AVON și NIVEA sunt cele mai bune. Miros foarte bine și dacă te speli foarte bine, mirosul persistă destul de mult. Evident, nu te aștepta să ţină 5-6-7 ore, e cam imposibil. Mirosul,, puternic'' îl simţi la început după ce te speli, apoi după 2-3 ore miroase dar nu așa intens

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Nivea sau Dove. Fiecare persista, dar trebuie sa folosesti si o lotinue de corp dot de la aceeasi firma ca sa persite toata ziua mirosul. Sper ca te-am ajutat.

| Anitta97 a răspuns:

Eu am geluri de dus de aici http://www.estifemeie.com/geluri-de-dus-parfumate-yves-rocher/ si miros bine :)

| InfiniteBeing a răspuns:

Senses de la Avon si Nivea Creamy Gel.

| Cigarette69 a răspuns:

Nivea. Cele mai bune geluri de dus mi se par cele de la Niea happy