| darts01 a întrebat:

Vreau un produs de facut freza care sa nu dauneze parului,ceva poate chiar natural, sau care chiar sa faca bine la par.Chiar nu exista un gel, o ceara care sa faca bine parului?

Răspuns Câştigător
| Flavius_Stanciu_1996 a răspuns:

Incearca sa nu te dai in fiecare zi cu produse pentru par! Mai lasa-l si sa respire. Poti folosi go2be, este o pasta mată pentru par. Este chiar foarte buna si nu astupă parul asa de mult precup fixativul sau gelul!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apa cu zahar. Asa faceam noi pe vremea mea cand nu exista gel.

| GreenVoid a răspuns:

Nu.Ce naiba iti dauneaza atat de rau gelul la par?

| Cartofescu a răspuns:

Scuipa-ti in palma cat de mult vrei si da-ti prin par... daca vrei sa fie si consistent, incearca cu niste miere, ajuta la intretinerea firului de par.