| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat de la voi... Vreau sa imi fac inca o rochie pentru o petrecere ce are loc zilele viitoare. Dar nu stiu cum sa o fac. Maine merg dupa material si la doamna care imi fac tot felul de lucruri. Imi plac toate culorile, nu am o preferinta. Desi sunt inebunita dupa mov, dar deja am prea multe lucruri mov. Am forma corpului clepsidra un pic spre para, nu foarte inalta. Singurul lucru care mi-l place si e un avantaj la o rochie este fundul bombat. Vreau cateva poze cat si sfaturi despre noua rochie care am sa o fac maine. Multumesc happy

4 răspunsuri:
| glamqueen a răspuns:

Www.rochiirochitesifustite.ro - o sa gaseti modele interesante atat in magazinul online cat si in pictorialele de moda! mult succes

| 358ili a răspuns:

Pur si simplu spune-i mamei tale asa;
mama vreau acest mode de rochie sau dac nu stie sa faca sau n-are masina de cusut te duci la croitor sau apelezi pe un site

| 358ili a răspuns:

Si am uitat sa spun alege culoarea rosie roz nu